trarenfrderu

Endüstriyel Kapı

Sanayi tesislerinde ve benzer işletmelerde hem güvenlikli hem de yangına karşı dayanıklı olarak monte edilen endüstriyel kapı, kullanıldığı yere özgü özel aksesuarlar da içermektedir. Üretim yapan endüstriyel işletmeler, satış ve pazarlama yapan firmalar ile lojistik sektöründeki şirketlerin yoğun olarak talep ettiği ve kullandığı kapı türleridir.

Endüstriyel kapılar gıda sektöründeki firmalar tarafından da tercih edildiği için hijyen ve ısı yalıtımı konusunda kalitelidir. Soğuk hava ortamında taşınan tüm gıdaların, orijinalliğini kaybetmeden teslim noktasına ulaşması için endüstriyel kapılar birebir tercihler olmaktadır.

Kullanıldığı alanlarda büyük oranda enerji tasarrufu da sağlayan endüstriyel kapılar, seksiyonel özellikli olarak da kullanılmaktadır. Meskenlere ve garaj girişlerine kullanılan kapılardan farklı olarak daha sağlam malzemelerden üretilmektedir.

 • Endüstriyel Kapı Fiyat
  Endüstriyel Kapı Fiyatları
  Endüstriyel Kapı Imalati Istanbul
  Endüstriyel Kapı Istanbul
  Endüstriyel Kapı Secenekleri
  Endüstriyel Kapı Sistemleri
  Endüstriyel Kapı Uretim
  Endüstriyel Kapı Üretimi Istanbul
 •  

  pdf

Endüstriyel kapı sistemleri

Isı tasarrufu, güvenlik, dayanıklılık, hijyen gibi kriterler göz önüne alındığında en iyi tercih olan endüstriyel kapı sistemleri günümüzde en çok tercih edilen ve müşterilerin beğenerek kullandığı ürünler olmuştur.

Büyük fabrikaların garaj girişlerinde, üretim yapılan tesislerin girişlerinde ve lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmaların depo girişlerinde endüstriyel kapı sistemleri oldukça kullanışlı olmaktadır. Elektrikli motorla çalışan bu sistemlerde elektrik kesintilerinde işe yarayacak ve kapının açılmasını sağlayacak manuel kol da bulunmaktadır. Ekiplerimiz kapıların nasıl kullanılacağını anlatacaktır.

Endüstriyel kapı üretim

Endüstriyel kapı üretim işlemi gerçekten de uzman ellere teslime edilmesi gereken süreçler olmaktadır. Nedeni, kullanılacağı yerin ekonomik hacmini koruyacak, hırsızlığı önleyecek ve enerji tasarrufu sağlayacak niteliklere sahip olmasıdır.

Farklı giriş kontrol seçenekleriyle endüstriyel kapı üretimi, teknolojinin de kullanımıyla son yıllarda büyük gelişme gösteren sektörlerin içinde yer almaktadır. Bu kapıların giriş yöntemi olarak buton, çekme ipi, uzaktan kumanda, manyetik sensor ve fotosel kullanılabilmektedir.

Endüstriyel kapı fiyatları

Firmamızın ürettiği ve standart renk ile farklı renk seçeneklerini de sunduğu endüstriyel kapı fiyatları piyasaya göre oldukça uygundur. Aynı malzemelerden en kaliteli şekilde üretilen endüstriyel kapıların fiyatlarını gördüğünüzde sizle de şaşıracaksınız. Garantili ve TSE damgalı olarak sunduğumuz tüm ürünlerimize sonuna kadar kefiliz.

Şimdiye kadar üretimini yaptığımız ve teslim ettiğimiz tüm endüstriyel kapılar müşterilerimiz tarafından takdirler karşılanmış ve referans olma noktasında önemli özellikler kazanmıştır.

Lider Yangın

Adres Bilgileri

 • Telefon: 0 (216) 597 1647
 • Mobil: 0 (542) 354 49 91
 • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 • Çamçeşme Mh.Coşkun Sk. No:12/1 Lider Plaza Kat :2 (Divan Asia Otel Arkası) Üstkaynarca Pendik/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun

2017 Güncel Kataloğumuza  Buradan Ulaşabilirsiniz.

trarenfrderu